Právě máme na čepu:

Právě čepujeme pivo s pořadovým číslem 925 od otevření restaurace v r. 2005.

1

Budvar 16°

silný ležák s čerstvým chmelem (Budvar, České Budějovice) Wet Hop Strong Lager

2

Morion 17°

silný irský stout (Zámecký pivovar Frýdlant) Irish Stout

3

Rakovar 560 14°

silný ležák (Pivovar Bakalář, Rakovník) Strong Lager

4

Jiskra 10°

svchně kvašené (Radniční pivovar Jihlava) Session IPA

5

Benedict 12°

nefiltrovaný světlý ležák (Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha) Unfiltered Pale Lager

6

Harrach Weizen 13°

pšeničné (Pivovar Harrach, Velké Meziříčí) Weizen / Weissbier

Restaurace a pivotéka Pivovarský klub

U zrodu tohoto podniku byla celkem jednoduchá myšlenka: Skoro všude si můžete dát třeba sto různých jídel a k nim jenom jedno pivo. Uděláme hospodu, kde bude možné si k jídlu dát sto různých piv. Šesti kohouty našeho výčepu dosud proteklo 900 druhů piv. Kromě toho zde naleznete minimálně 250 druhů piv v láhvích, především z českých pivovarů všech velikostí. V nabídce nechybí ani piva importovaná, zejména belgická, německá, z britských ostrovů, USA a dalších zemí. Vedle běžného restauračního provozu nabízíme možnost členství v našem klubu se zajímavým programem. Informace o programu a členství v klubu najdete ve zvláštní sekci.

Aktuálně:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PŘÍŠTÍ KLUBOVÉ SETKÁNÍ SE USKUTEČNÍ V ÚTERÝ 16.5.2017 V 18,00 HODIN. NA PROGRAMU JE DEGUSTAČNÍ PŘEHLÍDKA PIV Z PRODUKCE HOMEBREWERŮ. VZORKY ODBORNĚ OHODNOTÍ A UŽITEČNÉ RADY NA PŘÁNÍ UDĚLÍ PAN ING. JAN ŠURÁŇ. PRO HOMEBREWERY - JEŠTĚ JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT - PODMÍNKOU ÚČASTI JE ALESPOŇ 7,5 LITRU OD JEDNOHO VZORKU, KATEGORIE PIVA BEZ OMEZENÍ.