Právě máme na čepu:

Právě čepujeme pivo s pořadovým číslem 1001 od otevření restaurace v r. 2005.

1

Kout 12°

světlý ležák (pivovar Kout na Šumavě) Pale Lager

2

Red Hair Beach Boy 14°

American Red Ale (Šumavský pivovar Vimperk)

3

Karlín PSČ 18,6°00

v pořadí 1000. pivo od otevření (Pivovarský dům) 1.000th beer since opening in 2005

4

Stout 14°

(pivovar Valášek, Vsetín)

5

Břevnovský Benedict 12°

světlý ležák (Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha, Praha), Pale Lager

6

Primátor Weizen

pšeničné pivo (Pivovar Primátor, Náchod) Weissbier

Restaurace a pivotéka Pivovarský klub

U zrodu tohoto podniku byla celkem jednoduchá myšlenka: Skoro všude si můžete dát třeba sto různých jídel a k nim jenom jedno pivo. Uděláme hospodu, kde bude možné si k jídlu dát sto různých piv. Šesti kohouty našeho výčepu dosud proteklo 900 druhů piv. Kromě toho zde naleznete minimálně 250 druhů piv v láhvích, především z českých pivovarů všech velikostí. V nabídce nechybí ani piva importovaná, zejména belgická, německá, z britských ostrovů, USA a dalších zemí. Vedle běžného restauračního provozu nabízíme možnost členství v našem klubu se zajímavým programem. Informace o programu a členství v klubu najdete ve zvláštní sekci.

Aktuálně:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JE TO TADY !!! JE TO TADY !!! NARAZILI JSME 1000. SUDOVÉ PIVO OD OTEVŘENÍ RESTAURACE V R. 2005 !!! UVAŘENO BYLO V PIVOVARSKÉM DOMĚ A JMENUJE SE PODLE NAŠEHO SKUTEČNÉHO PSČ: KARLÍN PSČ 18,6°00. PŘIJĎTE OCHUTNAT MIMOŘÁDNÝ MOK UVAŘENÝ K MIMOŘÁNÉ PŘÍLEŽITOSTI!

PŘÍŠTÍ KLUBOVÉ SETKÁNÍ SE KONÁ V ÚTERÝ 20. ÚNORA 2018. TENTOKRÁT SE NÁM PŘEDSTAVÍ MINIPIVOVAR OSSEGG Z OSEKA(MEZI LITVÍNOVEM A TEPLICEMI) A PIVOVAR MOUCHA Z PRAŽSKÉHO BRÁNÍKA.

NYNÍ V RESTAURACI I NA E-SHOPU NABÍZÍME TŘI ZAJÍMAVÉ PUBLIKACE PRO FANOUŠKY PIVA A PIVOVARŮ:

PIVANDR STŘEDOČESKÝM KRAJEM (120 KČ), PIVOVARSKO-SLADAŘSKÁ ROČENKA 2018 (120 KČ) A SENZORICKÁ ANALÝZA PIVA (350 KČ)